Smaller Default Larger

Bezpłatne warsztaty Krabat w Łodzi i Piotrkowie Trybunalskim

warsztaty rehabilitacyjne szkolenie system Krabatrehabilitacja Krabat dzieci MPD warsztaty Bezpłatne warsztaty rehabilitacyjne w Łodzi i Piotrkowie Trybunalskim - dla profesjonalistów i rodziców.

Zapraszamy serdecznie.

Prosimy o kontakt w sprawie potwierdzenia uczestnictwa tel. 730838878 oraz e-mail: natalia[at]medycznydladzieci.pl

 

 

Czytaj więcej: Bezpłatne warsztaty Krabat w Łodzi i Piotrkowie Trybunalskim

Polskie Towarzystwo Fizjoterapii warsztaty "System Krabat"

PTF i KrabatMoże nie było sensu kłaść się spać? Może mogłam się położyć wcześniej? Dużo takich pytań snuło mi się po głowie kiedy wychodziłam z domu. Była godzina 4 rano, dnia 17 października, a w naszym biurze przy ul. Bardzkiej 30 we Wrocławiu już paliło się światło. To pani Iwona nanosiła ostatnie poprawki i drukowała ostatnie strony dokumentów niezbędnych do wyjazdu. W biurze byliśmy już wszyscy: szef, pani Iwona, Małgosia i ja. Na naszych twarzach widać było zaspanie ale i ekscytację powodowaną wizją rychłego wyjazdu.

 

Czytaj więcej: Polskie Towarzystwo Fizjoterapii warsztaty "System Krabat"

Medyczny Dla Dzieci otwiera gabinet rehabilitacyjny

bis20141107 110209

Rehabilitacja dzieci, młodzieży i dorosłych - Gabinet "Medyczny Dla Dzieci"

Gabinet rehabilitacyjny WrocławW związku z licznymi prośbami rodziców o prowadzenie rehabilitacji systemem Krabat miło nam jest poinformować, że od października rusza nasz "osobisty" firmowy gabinet fizjoterapii. Oczywiście naszą podstawową specjalnością będzie terapia najmłodszych pacjentów ale nie zabraknie równiez miejsca dla dorosłych. Nasza oferta uzupełniana będzie zgodnie z Waszymi sugestiami. Na początek do Waszej dyspozycji będą fizjoterapeuci, psycholog i już niedługo logopeda. W ramach działalności gabinetu zapraszamy Was równiez  na rehabilitację na basenie. Zobaczcie szczegóły naszej oferty.

Czytaj więcej: Medyczny Dla Dzieci otwiera gabinet rehabilitacyjny

Złoty Medal dla systemu Krabat

targi rehabilitacja złoty medal dla Krabat

ZŁOTY MEDAL dla systemu rehabilitacyjnego Krabat !!!

Na tegorocznych targach REHABILITACJA w Łodzi otrzymaliśmy szczególne dla nas wyróżnienie - ZŁOTY MEDAL TARGÓW dla firmy BG BHU Medyczny Dla Dzieci za "wielofunkcyjny system wspomagający proces usprawniania i rehabilitacji KRABAT".

Czytaj więcej: Złoty Medal dla systemu Krabat

Doświadczenia z pracy z pacjentem pediatrycznym z wykorzystaniem pływaka Pirat Krabat

rehabilitacja w wodzieNiezwykle istotna jest możliwość ćwiczenia chodu w wodzie z wykorzystaniem pływaka Pirat. W tym przypadku również terapeuta zyskuje wolne ręce do zastosowania odpowiednich wspomagań, przy pełnym zabezpieczeniu dziecka. Odpowiednie pasy ułatwiają pacjentowi utrzymanie prawidłowej pozycji.

Czytaj więcej: Doświadczenia z pracy z pacjentem pediatrycznym z wykorzystaniem pływaka Pirat Krabat