Smaller Default Larger

Medyczny Dla Dzieci

"Działamy wyjątkowo. Z otwartym sercem i zapałem. Jesteśmy tam gdzie nas potrzebujecie. Innowacyjny sprzęt medyczny, specjalistyczne porady, warsztaty, zbiórki 1%"

 

"BG " BHU Medyczny Dla Dzieci - założony w 1994 roku we Wrocławiu.

      Już od momentu powstania celem firmy było wdrażanie na polski rynek innowacyjnych technologii i produktów. Pierwsze lata działalności związane były z branżą elektroniczną i wdrożeniem pierwszego opatentowanego dyktafonu cyfrowego polskiej produkcji.

Przełomowym momentem było natomiast podpisanie umowy na dystrybucję w Polsce wodnych biofiltrów do oczyszczania powietrza i aromaterapii. Te urządzenia wprowadziły nas w świat produktów związanych z medycyną.
     Postawiliśmy wówczas przed naszą firmą zadanie poszukiwania na świecie produktów medycznych, które są całkowicie nowatorskie i dotychczas nieobecne w Polsce.

      W 2002 r nasze założenia zostały uwieńczone sukcesem - rozpoczęliśmy dystrybucję monitora oddechu dla niemowląt Babysense produkcji izraelskiej. Dziesiątki tysięcy dzieci monitorowane w szpitalach i w domach to zasługa najwyższej jakości sprzętu, który uratował niejedną malutką istotę. Monitor oddechu Babysense pozwolił nam poznać zagadnienia związane z niemowlętami, wcześniakami i ich problemami oddechowymi.
   Naprowadziło nas to na nowy produkt, który zrewolucjonizował dotychczasowe metody inhalacji niemowląt i dzieci. W roku 2008 sfinalizowaliśmy rozmowy z kolejnym producentem z Izraela, podpisaniem umowy na wyłączną dystrybucję w Polsce Inhalatora BabyAir. Popularny w szpitalach i domach europejczyków z Włoch, Niemiec, Węgier, Portugalii teraz dostępny jest w aptekach i sklepach medycznych w Polsce.
   Następujące po sobie wydarzenia skierowały nas na konkretną ścieżkę poszukiwań bardzo bliską naszemu sercu _ produktów, które przyczyniają się do poprawy zdrowia, bezpieczeństwa i komfortu najmłodszych. W naszych poszukiwaniach kierujemy się jednak kilkoma bardzo ważnymi kryteriami:
1. Produkt najwyższej jakości
2. Produkt poddany licznym testom i badaniom
3. Produkt dbający o komfort dziecka

     W roku 2013 Medyczny Dla Dzieci reprezentuje już na polskim rynku 6 renomowanych producentów z Izraela, Norwegii, Irlandii, Niemiec i USA. Marki Babysense®, BabyAir®, Aeroneb Go®, Vibra Vest®, Krabat® i Quake® - zdobyły już Państwa zaufanie, a my cieszymy się z ogromu pozytywnych opinii.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszych portali, gdzie z pewnością znajdować będziecie informacje o nowych produktach.

www.MedycznyDlaDzieci.pl
www.Babysense.pl
www.BabyAir.pl
www.AeronebGo.pl
www.Krabat.pl

www.Sklep.MedycznyDlaDzieci.pl

Nasza działalność nie ogranicza się jedynie do działań handlowych. Z przyjemnością i sukcesami pomagamy również tym najbardziej potrzebującym.

  1. Uruchomiliśmy bezpłatną wypożyczalnię sprzętu medycznego dla dzieci   
  2. Prowadzimy również zbiórki 1% i datków dla naszych podopiecznych

      grupa OPP Medyczny Dla Dzieci